Aktualności i promocje

Na tej podstronie znajdziecie Państwo zestawienie specjalnych ofert i rabatów z ostatniej chwili. Przygotowaliśmy je biorąc pod uwagę popularność i zainteresowanie naszymi produktami. Każdego dnia staramy się, aby to właśnie nasz asortyment był jak najlepszy. Niezależnie od aktualnych potrzeb zapewniamy, że u nas znajdziecie Państwo coś dla siebie.

Zależy nam na tym, aby każdy z Państwa mógł wyszukać oferty wyposażenia domowego w korzystniejszej cenie. Z tego powodu postanowiliśmy stworzyć specjalne, dostępne dla każdego miejsce, w którym widoczne będą najnowsze aktualności i promocje na produkty do aranżacji z naszego sklepu.

Zawsze aktualne promocje

Trzeba przyznać, że każdy szuka oszczędności, nie tylko w okresie grudniowym, ale zwłaszcza w dzisiejszych czasach. W związku z tym nasz sklep pragnie ułatwić Państwu zadanie, oferując nie tylko dobre jakościowo produkty, ale też opłacalne rozwiązania.

Mając na uwadze duże zainteresowanie i pozytywne komentarze, informujemy, że specjalnie na Państwa życzenie przedłużamy nasze promocje do końca listopada. Jeśli zatem zależy Państwu na czasie, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Aktualnie obejmuje ona:

  • Ciepłą ramkę a o większej głębokości zabudowy oraz lepszych parametrach termicznych i akustycznych. Idealna na grudzień i do każdego domu i stylu,
  • Okna PVC, aluminiowe i drewniane EkoSun 6 z pakietem 3-szybowym – wraz z nimi otrzymasz ramkę Swisspacer Ultimate i to bez żadnych dodatkowych kosztów,
  • EkoSun 70 – 1%.

Dlaczego warto?

  • Promocje łączą się, więc z naszego sklepu żaden Klient nie wychodzi stratny.

Do kiedy obowiązują rabaty?

Chcemy poinformować Państwa, że aktualne na stronie rabaty obowiązują do końca listopada. Dotyczy to zamówień, które wpłyną i zostaną potwierdzone w produkcji między 01.11 a 30.11.2022. Jeśli zatem szukacie Państwo rzeczy w lepszej cenie, to warto się pospieszyć.

Uwaga! W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży. 

Automatyczna wycena

Zapraszamy do samodzielnej wyceny lub prosimy o wysłanie zapytania na adres mailowy biuro@fajneokna.pl