Montaż i wymiana

Oprócz sprzedawaniem dystrybuowanych elementów wyposażenia wnętrz zajmujemy się również ich instalacją. Wszystko po to, aby od początku do końca oferować naszym Klientom kompleksowe usługi. Do naszych działań należy montaż i wymiana rolet zewnętrznych, drzwi oraz okien. Jeśli zatem pragniesz zmodyfikować wystrój swojego domu lub biura oraz zmniejszyć straty ciepła, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Montaż i wymiana okien

Trzeba podkreślić, że kupno nowszych modeli przekłada się na lepszą izolację akustyczną i termiczną w pomieszczeniu. W ten sposób stosunkowo niskim kosztem można znacznie zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie. Jeśli interesuje Cię takie rozwiązanie, to nasi fachowcy wymienią stare okna na lepsze i jednocześnie zamontują je w Twoim budynku. Pod uwagę weźmiemy interesujący Cię materiał: może to być PVC, drewno lub aluminium. Dobierzemy również odpowiednie narzędzia.

Fachowa instalacja drzwi

Mówi się, że to właśnie jakość drzwi świadczy o właścicielu firmy lub mieszkania. Marzy Ci się klasyczna aranżacja? A może to właśnie nowoczesny styl jest Ci bliski? Montujemy nasze markowe modele z drewna i aluminium z dopasowaniem do ościeżnicy. W razie potrzeby wymienimy również starsze rodzaje drzwi na nowe, które dostosujemy do projektu i niestandardowych wymiarów Twojego wnętrza.

Montowanie rolet zewnętrznych

Instalując rolety od zewnętrznej strony elewacji, skorzystamy z profesjonalnych narzędzi stolarskich. Dzięki temu przeprowadzony instalacja będzie całkowicie bezinwazyjna dla okien i ścian Twojego domostwa, a całość będzie elegancka i równa z zewnątrz zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi.

Mamy świadomość, że w starszych zasłonach powszechne są też uszkodzenia silnika, z kolei w klasycznych roletach potrafi zawieść nawet sterowanie ręczne. W związku z tym dokonamy wymiany starszych lub uszkodzonych zewnętrznych zasłon do okien na nowsze. Gwarantujemy, że wybrane rolety dopasowane będą do stylistyki drzwi oraz innych elementów wyposażenia.

Automatyczna wycena

Zapraszamy do samodzielnej wyceny lub prosimy o wysłanie zapytania na adres mailowy biuro@fajneokna.pl