Parapety wewnętrzne Warszawa i okolice

Chciałbyś uzyskać lepszą izolację termiczną lub poprawić estetykę przestrzeni użytkowej? Montaż nowoczesnych parapetów wewnętrznych oraz stosowanie nakładek na nie to dobry pomysł z kilku powodów. Przede wszystkim elementy te mogą stanowić uzupełnienie wystroju wnętrza oraz pełnić dodatkową funkcję dekoracyjną. Dobrze dobrane pod względem materiału i koloru warianty podkreślą design Twoich okien oraz ścian. Warto zamontować je również ze względów praktycznych – dają dodatkową przestrzeń. Można wykorzystać je jako półki, na których ustawisz doniczki z kwiatami domowymi, ramki na zdjęcia lub książki.

Nowoczesne parapety wewnętrzne i nakładki na nie dostępne są w wielu wariantach stylistycznych i materiałowych, co znacznie ułatwia dopasowanie ich do stylu pomieszczenia i wielkości otworów okiennych. Elementy te wykonuje się m.in. z PCV – odpornego na wilgoć i zmiany temperatury tworzywa sztucznego, które można dociąć na dowolny wymiar. W asortymencie sklepu internetowego fajneokna.pl znajdziesz największych wybór nowoczesnych parapetów wewnętrznych oraz nakładek przeznaczonych zarówno do wnętrz mieszkalnych, jak i komercyjnych czy biurowych. Jako eksperci oferujemy również ich montaż i wymianę pod wskazanym adresem – na terenie całej Warszawy i okolic.

Montaż parapetów wewnętrznych – na co zwrócić uwagę?

Jeśli planujesz modernizację swojego domu, a obecne parapety wewnętrzne nie pasują do koncepcji nowoczesnego wystroju wnętrza, są zniszczone lub odbarwione, warto pomyśleć o ich wymianie. Od czego zacząć?

Dokonaj pomiarów i ustal, czy nowe mają być tego samego rozmiaru, czy może dłuższe (standardowo przyjmuje się, że powinny być od 3 do 5 cm szersze od okna z każdej strony). Zanim przystąpisz do właściwego montażu, odpowiednio zabezpiecz podłogę i grzejniki. Lepiej nie ryzykować uszkodzenia ścian lub szyb odłamkami gruzu. Warto jednak pamiętać, że instalacja wymaga wprawy i doświadczenia – skorzystaj z naszych usług, jeśli zależy Ci na fachowym wykonaniu zlecenia.

Gdy chcesz zabezpieczyć swoje parapety wewnętrzne przed uszkodzeniem, możesz również zastosować specjalne nowoczesne nakładki, których montaż jest bezinwazyjny. Z tym rozwiązaniem wiążą się spore oszczędności – dzięki dołączonej do zestawu instrukcji jesteś w stanie przeprowadzić instalację samodzielnie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty lub chcesz zlecić montażzapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego z działem obsługi klienta. Zapewniamy konkurencyjne ceny i najwyższe standardy usług.

Interesuje Cię montaż lub wymiana parapetów wewnętrznych na terenie Warszawy i okolic?